סלט תפוחי אדמה גרמני עם הרינג

סלט תפוחי אדמה גרמני עם הרינג

סלטים תפוחי אדמה הם רבים, הם בין סדרי העדיפויות של המטבח הגרמני, האוסטרי והצ'כי. בשביל זה סלט אני בדרך כלל לקחת חתיכות של פילה דג מלוח בשמן, כאן חמוצים חמוצים gherkins. בגרמניה, תפוח חמוץ מתווספת לעתים קרובות לסלט זה. תפוחי אדמה לבישול מכילים הרבה לחות ועמילן. תפוח אדמה זה נקרא לעתים קרובות שעווה, הוא שומר על הצורה היטב במהלך הבישול, הוא לחתוך בקלות ללא decaying. הוא משמש לבישול סלטים תפוחי אדמה.

שלב 1
הכן את כל מה שאתה צריך. יש לי פילה דג מלוח בשמן כאן. תפוחי אדמה מבושלים
הכן את כל מה שאתה צריך. יש לי פילה דג מלוח בשמן כאן. תפוחי אדמה מבושלים "במדים", מגניב בטמפרטורת החדר, ולאחר מכן במשך מספר שעות במקרר. עדיף לבשל תפוחי אדמה בלילה הקודם, כך קוביות של תפוחי אדמה קצוצים הם אפילו חמוד.
שלב 2
חותכים את תפוחי האדמה לקוביות קטנות, כמו גם לחתוך את הרינג. לקלף בצל, לחתוך דק, דק לקצוץ מלפפון מלפפונים (2 בינוני או 8 gherkins).
תפוחי אדמה חתוכים לקוביות קטנות, אותו הרינג לחתוך. Bow נקי, לחתוך מלפפון חמוץ קצוץ דק (2 מלפפונים חמוצים בינוניים או 8).
שלב 3
הכן את תחנת הדלק. מערבבים חרדל, חומץ יין לבן, מלח, פלפל, שמן הרינג.
הכן את תחנת הדלק. מערבבים חרדל, חומץ יין לבן, מלח, פלפל, שמן הרינג.
שלב 4
מוסיפים את השמיר הקצוץ.
מוסיפים את השמיר הקצוץ.
שלב 5
התיאבון!
התיאבון!
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 ratings, average: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: